Hodinky Realme Watch již zamířily i na český trh. Jak je zprovoznit?

Hodinky Realme Watch již zamířily i na český trh

Levné a poměrně dobře vybavené hodinky Realme Watch budou brzy hitem světa nositelností i v České republice. Nabídnou mnoho funkcí a zajímavý design, který je díky hranaté obrazovce otevřen možnostem zobrazení více informací (kruhová obrazovka tolik možností nedává). Jak tyhle hodinky zprovoznit, až vám dorazí domů? Níže najdete stručný a snadný návod, jak na to.

Realme Watch nabídnou i sledování saturace krve kyslíkem

Levné hodinky Realme Watch umějí dokonce i SpO2, což je sledování množství kyslíku v krvi. Nabídnou monitoring 14 sportovních aktivit a vše si můžete nechat zobrazit na displeji s rozlišením 320 x 320 pixelů, při úhlopříčce 1,4 palce. Zde můžete využít velmi dobrého poměru mezi cenou a výkonem.

hodinky Realme Watch

Jak hodinky Realme Watch zapnout a vypnout?

Zapnutí nebo vypnutí hodinek Realme Watch je velmi snadné.

Zapnout: Po dobu cirka 3 vteřin zmáčkněte postranní tlačítko, hodinky se zapnou (tedy za podmínky, že jste je předtím nabili).

Vypnout: Automaticky se hodinky vypínají samy – a to jakmile klesne nabití baterie pod 3 %. Pokud je chcete vypnout vy sami dříve, je nutné v menu najít kolonku vypnutí (switch off nebo turn off) a tu potvrdit.

První nastavení hodinek Realme Watch

Hodinky Realme Watch je možné spárovat s telefonem Android i iOS. Jde v podstatě o tři kroky, které je nutno udělat, všechny snadno zvládnete.

Krok 1: Stáhněte si aplikaci Realme Link APP a vytvořte si v ní svůj účet, pak se přihlaste a vyplňte základní informace o vás – věk, výška, váha, pohlaví, ale také kolik krků chcete denně dělat, zda chcete měřit v metrech a kilogramech nebo ve stopách a librách.

hodinky Realme Watch

Krok 2: Následuje párování telefonu a hodinek. K tomu je nutno zapnout Bluetooth na vašem telefonu. Pak otevřete aplikaci Realme Link APP, zvolíte přidání zařízení a z hodinek Realme Watch naskenujete QR kód, který se na displeji zobrazuje.

Krok 2 – alternativa: Je možná i druhá cesta k párování, a to také pomocí Realme Link APP, kde kliknete na nabídku Realme Watch, rozjede se Bluetooth vyhledávání zařízení v okolí.

Jakmile je zařízení nalezeno (skrz QR kód nebo skenování okolí), pouze potvrďte párování (confirm connection). A je hotovo.

Krok 3: Jakmile se začnete hýbat s hodinkami na ruce nebo se začne měřit tep, tlak, množství kyslíku v krvi, data se budou postupně sama přenášet do aplikace v telefonu. Přenesou se, kdykoliv budete v dosahu Bluetooth (cca 10 metrů).

Často kladené dotazy

1. Jaké funkce nabízí Realme Watch?

Levné hodinky Realme Watch nabízí sledování saturace krve kyslíkem (SpO2), monitoring 14 sportovních aktivit a zobrazování informací na displeji s rozlišením 320 x 320 pixelů a úhlopříčkou 1,4 palce.

2. Jak zapnout a vypnout hodinky Realme Watch?

Zapnutí hodinek Realme Watch je snadné - stiskněte postranní tlačítko po dobu cca 3 vteřin, za předpokladu, že hodinky jsou nabitě. Hodinky se automaticky vypnou, jakmile nabití baterie klesne pod 3 %. Pokud je chcete vypnout dříve, najděte v menu kolonku vypnutí (switch off nebo turn off) a potvrďte.

3. Jak nastavit hodinky Realme Watch a spárovat je s telefonem?

Hodinky Realme Watch je možné spárovat s telefonem Android i iOS. Nejprve stáhněte aplikaci Realme Link APP a vytvořte si účet. Přihlaste se a vyplňte základní informace o sobě. Poté je nutno zapnout Bluetooth na telefonu, otevřít aplikaci Realme Link APP a zvolit přidání zařízení. Párování může proběhnout naskenováním QR kódu z hodinek nebo pomocí Bluetooth vyhledávání zařízení v okolí. Jakmile je zařízení nalezeno, potvrďte párování (confirm connection). Data z hodinek se budou postupně přenášet do aplikace v telefonu, kdykoliv budete v dosahu Bluetooth (cca 10 metrů).Lenka Rutteová

Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články:

Trendy v bydlení 2023

14 interiérových trendů pro rok 2023, které oživí váš domov

Nový rok s sebou tradičně přináší také nové trendy, a to nejen ve sféře oblečení, ale také bydlení. Přestože nábytek a zařízení bytu nepodléhají...

nejlepší robotický vysavač 2023

Usnadněte si úklid: Nejlepší robotické vysavače 2023

Není pochyb o tom, že chytré technologie pronikají do všech sfér našich životů - a výjimkou nejsou ani domácnosti. Pokud už vás nebaví několikrát...

Nejlepší domácí tiskárny

Přecházíte na home office? Máme pro vás tipy na nejlepší tiskárny

Začali jste pracovat na home office, či jen zkrátka tu a tam potřebujete kvalitní tiskárnu, která vás nezklame ve chvíli, kdy se nejméně hodí? Pak...

Jaký je nejlepší elektrický kartáček?

Nejlepší elektrické zubní kartáčky 2022: Praktický dárek, který potěší

Prosinec je tady a vy stále nemáte vymyšlené všechny vánoční dárky? Pokud chcete letos své potomky, partnera, rodiče či přátele potěšit dárkem,...