Hodinky Realme Watch již zamířily i na český trh. Jak je zprovoznit?

Levné a poměrně dobře vybavené hodinky Realme Watch budou brzy hitem světa nositelností i v České republice. Nabídnou mnoho funkcí a zajímavý design, který je díky hranaté obrazovce otevřen možnostem zobrazení více informací (kruhová obrazovka tolik možností nedává). Jak tyhle hodinky zprovoznit, až vám dorazí domů? Níže najdete stručný a snadný návod, jak na to.

Realme Watch nabídnou i sledování saturace krve kyslíkem

Levné hodinky Realme Watch umějí dokonce i SpO2, což je sledování množství kyslíku v krvi. Nabídnou monitoring 14 sportovních aktivit a vše si můžete nechat zobrazit na displeji s rozlišením 320 x 320 pixelů, při úhlopříčce 1,4 palce. Zde můžete využít velmi dobrého poměru mezi cenou a výkonem.

Jak hodinky Realme Watch zapnout a vypnout?

Zapnutí nebo vypnutí hodinek Realme Watch je velmi snadné.

Zapnout: Po dobu cirka 3 vteřin zmáčkněte postranní tlačítko, hodinky se zapnou (tedy za podmínky, že jste je předtím nabili).

Vypnout: Automaticky se hodinky vypínají samy – a to jakmile klesne nabití baterie pod 3 %. Pokud je chcete vypnout vy sami dříve, je nutné v menu najít kolonku vypnutí (switch off nebo turn off) a tu potvrdit.

První nastavení hodinek Realme Watch

Hodinky Realme Watch je možné spárovat s telefonem Android i iOS. Jde v podstatě o tři kroky, které je nutno udělat, všechny snadno zvládnete.

Krok 1: Stáhněte si aplikaci Realme Link APP a vytvořte si v ní svůj účet, pak se přihlaste a vyplňte základní informace o vás – věk, výška, váha, pohlaví, ale také kolik krků chcete denně dělat, zda chcete měřit v metrech a kilogramech nebo ve stopách a librách.

Krok 2: Následuje párování telefonu a hodinek. K tomu je nutno zapnout Bluetooth na vašem telefonu. Pak otevřete aplikaci Realme Link APP, zvolíte přidání zařízení a z hodinek Realme Watch naskenujete QR kód, který se na displeji zobrazuje.

Krok 2 – alternativa: Je možná i druhá cesta k párování, a to také pomocí Realme Link APP, kde kliknete na nabídku Realme Watch, rozjede se Bluetooth vyhledávání zařízení v okolí.

Jakmile je zařízení nalezeno (skrz QR kód nebo skenování okolí), pouze potvrďte párování (confirm connection). A je hotovo.

Krok 3: Jakmile se začnete hýbat s hodinkami na ruce nebo se začne měřit tep, tlak, množství kyslíku v krvi, data se budou postupně sama přenášet do aplikace v telefonu. Přenesou se, kdykoliv budete v dosahu Bluetooth (cca 10 metrů).


Lenka Rutteová

Domácí kuchyně, přírodní kosmetika, bylinky, zdravá výživa, ale i třeba cestování po ČR, to jsou témata, kterými žiji. Vzhledem k tomu, že mám dvě malé děti, dost se zajímám o produkty pro ně (oblečení, hračky, potraviny), a také o to, kde je dobře koupit.


Podobné články: